Miestiečiai

Pagerbė geriausius miesto sportininkus mokinius

Šiandien Piliavietės konferencijų salėje įvyko geriausių uostamiesčio sportininkų mokinių apdovanojimai. Buvo pagerbti gabūs ir talentingi sportui uostamiesčio mokiniai, einamaisiais mokslo metais tapę šalies nacionalinių sporto šakų federacijų organizuojamų Lietuvos čempionatų pirmų vietų laimėtojais, padėkota jų treneriams, padėjusiems siekti aukštų sportinių rezultatų.

“Džiaugiuosi matydamas, kad Klaipėdoje yra tiek daug sportuojančių ir jau pasiekusių puikių rezultatų mokinių, atstovaujančių 20 sporto šakų. Noriu padėkoti visiems jums, kad sportuojate. Sportuojantis žmogus, net jei ir nepasiekė įspūdingų pergalių, jau yra nugalėtojas, nes sportas visada reikalauja disciplinos ir tam tikro režimo, verčia rinktis. Tai ne tik fiziškai sustiprina, bet ir ugdo atitinkamas žmogaus charakterio savybes”, – sakė Klaipėdos miesto meras Arvydas Vaitkus. Sveikindamas labiausiai sportui atsidavusius sportuojančius mokinius, jis dėkojo jų treneriams, tėveliams ir mokytojams už jaunųjų sportininkų palaikymą ir skatinimą siekti geriausių rezultatų, už miesto ir Lietuvos vardo garsinimą.

Klaipėdos miesto Sporto skyrius kiekvienais metais kviečia sporto organizacijas teikti kandidatus gabių ir talentingų sportui mokinių apdovanojimams. Kandidatais gali būti tik bendrojo lavinimo mokyklose besimokantys mokiniai.

Renginio organizatoriai – Klaipėdos miesto savivaldybės Sporto skyrius kartu su BĮ Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla. Geriausiems miesto sportininkams mokiniams įteikti mero padėkos raštai, jų treneriams ­– Sporto skyriaus įsteigti prizai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close