NeringaTransportas

Neringa tęsia gatvių ir takų tvarkymo darbus

Baigiantis vasarai Neringa grįžta prie viešosios kurorto infrastruktūros gerinimo darbų – tęsiami gatvių ir takų tvarkybos darbai.

Rangos darbai jau vyksta į vandenvietę ir Nidos aerodromą vedančioje Purvynės gatvės atšakoje. Atnaujinama ne tik šios gatvės, bet ir aerodromo apsisukimo aikštelės danga. Taip Neringa taps dar patrauklesnė ir svetingesnė oro turistams, kurių sulaukiama iš įvairiausių Europos šalių.

Kiek anksčiau buvo atnaujinta prieiga prie paplūdimio, į kurį galima patekti einant taku nuo Urbo kalno. Atnaujinta šio tako danga ir apsisukimo aikštelė susijungia su palei pajūrio apsauginį kopagūbrį einančiu pėsčiųjų ir dviračių taku.

Numatoma tvarkyti ir privažiavimo kelią prie vadinamojo „Šaltinėlio“ pastatų komplekso (G. D. Kuverto g. 11-13 A) – skelbiamas viešojo pirkimo konkursas šiems darbams atlikti.

Jau šį rudenį prasidės Sveikatingumo tako, apjungiančio Juodkrantės gyvenvietę su pajūriu, kapitalinio remonto darbai. Numatoma atnaujinti tako konstrukciją ir dangą, įrengti pėsčiųjų ir dviratininkų poilsio zonas su suolais, šiukšliadėžėmis bei dviračių stovais. Rangos darbų metu taip pat bus įrengtas ir apšvietimas, tad šis takas taps pirmuoju apšviestu Juodkrantės taku link jūros.

Taip pat numatoma įgyvendinti privažiavimo kelio, kuris prasideda prieš Juodkrantę ir veda link Žaliojo kelio, projektavimo darbus.

Geresnes automobilių statymo galimybes Preiloje kurs atnaujinta stovėjimo aikštelė. Preilos gyvenvietės pamaryje (Nidos pusėje) esanti aikštelė yra užnešta smėliu – jį nuvalius bus atnaujinta aikštelės danga.

Pradėtas duobių tvarkymas Pervalkoje, Nidoje ir Juodkrantėje. Nidoje bus sutvarkytos duobės, esančios įvažiavime prie Šiaurinio paplūdimio, Naglių, Kopų, Taikos, Skruzdynės, Kuršių gatvėse. Juodkrantėje – įvažiavime prie Raganų kalno, Ievos Kalno gatvėje. Pervalkos paplūdimio prieigose bus tvarkomos duobės bei įrengtas pandusas neįgaliesiems. Infiltracinį šulinį, kuris paspartins lietaus vandens nubėgimą, numatoma įrengti  tarp Pamario g. 17 ir 19 pastatų.

„Tvarkomės ir gražėjame. Džiaugiamės Susisiekimo ministerijos požiūriu į regionus ir kaip matote, nesnaudžiame. Baigiame kelio link aerodromo atnaujinimą ir technika važiuos į kitus objektus“, – komentuoja Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close