Teatras

Nemokamas spektaklis vaikams

Klaipėdos miesto savivaldybė kartu su pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas“ pristato NEMOKAMĄ interaktyvų edukacinį spektaklį priešmokyklinio amžiaus vaikams bei 1-4 klasių mokiniams „Kontis ir Tvarkius“, kurio pavyzdžiu kviečia formuoti gamtą tausojančius įpročius.

Spektaklis bus rodomas dvi dienas, todėl kviečiame pasirinkti Jums patogesnį laiką ir užsiregistruoti (registracija būtina, kadangi vietų skaičius ribotas).

  • Rugsėjo 11 d. 11 val.Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje, konferencijų salėje, H. Manto g. 25 (Klaipėda). 

Registracija būtina: https://forms.gle/9tA1nxMFUAP51Efr5

  • Rugsėjo 12 d. 11 val., Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos Saulės laikrodžio kiemelyje, H. Manto g. 25 (Klaipėda). 

Registracija būtina: https://forms.gle/wQyjA93U6JUbxMWe7

„Kontis ir Tvarkius“ – tai pasakos apie didžiulį norą būti reikalingu. Tokį norą turi ne tik žmonės, bet ir daiktai. Jie, kaip ir žmonės, nori būti laimingi, mylimi, reikalingi. Bet žmonės dažnai savo daiktais atsikrato. Kontis ir Tvarkius – du draugai, kurie padeda išmestiems žmonių daiktams gyventi toliau ir vėl jaustis laimingais. Kontis daiktus pažįsta geriau nei žmones ir jis labai nori, kad žmonės nepirktų tiek daug daiktų ir jų neskriaustų. Kontis turi ir daugiau norų, nes norų turėti yra gerai.

Končio, Tvarkiaus ir kitų šio spektaklio personažų nuotykiai leidžia vaikams suprantama kalba papasakoti apie neišnaudotas atliekų rūšiavimo galimybes. Tai pirmasis „žalias“ lėlių spektaklis vaikams, įkvėpiantis rūšiuoti. Vaikai – labai imlūs ir greitai mokosi, todėl po spektaklio jie ne tik galės atpažinti rūšiavimo konteinerius, bet ir priminti tėveliams apie rūšiavimą. Vaikai nebus pasyvūs spektaklio stebėtojai, bet aktorių padedami bus įtraukti į veiksmą.

Spektaklį pastatė VšĮ Alytaus lėlių teatras „Aitvaras“ pagal Aldonos Zinkevičiūtės-Jankauskienės knygą „Kontis ir Tvarkius“:

Dailininkė ir režisierė Loreta Skruibienė
Vaidina Jūratė Kundrotienė ir Rūta Petkutė
Muzikos autorius Vytautas Skruibys

Trukmė 40 min.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close