Miestiečiai

Uždaromas pagrindinis Klaipėdos vakcinacijos centras

Nuo vasario 1 d. veiklą nutraukia pagrindinis Klaipėdos vakcinacijos centras, esantis Paryžiaus Komunos g. 16 A (Futbolo mokyklos teritorijoje). Čia vakcinacija nuo COVID-19 nebevyks, tačiau palankios galimybės pasiskiepyti Klaipėdoje išlieka ir toliau.

Visi norintys pasiskiepyti, tai galės padaryti pirminės sveikatos priežiūros centruose, kuriuose yra prisirašę. Galimybės skiepyti savo pacientus sudarytos visiems Klaipėdoje veikiantiems pirminės sveikatos priežiūros centrams – ir pavaldiems savivaldybei, ir privatiems. Vakcinuotis taip pat bus galima Nacionalinio kraujo centro Klaipėdos padalinyje (antradieniais ir trečiadieniais) bei prekybos centre „Klaipėdos Akropolis“ esančioje „Eurovaistinėje“ (sekmadieniais).

„Dauguma sveikatos priežiūros centrų jau ir šiuo metu sėkmingai skiepija savo pacientus, o nuo vasario 1-osios tai taps kasdienybe. Tuo metu pagrindinis vakcinacijos centras savo misiją jau atliko –  sudarius galimybes savo pacientus skiepyti kiekvienai gydymo įstaigai bei mažėjant besiskiepijančių srautams, poreikio turėti didelį vakcinacijos centrą nebėra, kiekvienas skiepą gali gauti ten, kur dirba jo šeimos gydytojas. Tad skiepų prieinamumas nesumažėja, o tie, kurie norės pasiskiepyti, tikrai turės tokią galimybę. Kartu labai akylai stebėsime situaciją ir labai atsakingai vertinsime pandemijos bei vakcinavimo apimčių dinamiką. Jei tik bus reikalingos bet kokios korekcijos, jos bus nedelsiant atliekamos, kad tuose procesuose būtų užimta tiek specialistų, kiek tam laikui jų optimaliai reikėtų, nes žmogiškieji resursai tikrai riboti ir jau ilgą laiką tie žmonės dirbo kone maksimaliomis apsukomis – privalome galvoti ne apie patalpas ir jų nuomą, bet apie ten dirbančius žmones“, –  sako Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Daugelis pirminės sveikatos priežiūros centrų savo pacientams sudarys galimybes registruotis skiepams nuo COVID-19 per centralizuotą registracijos sistemą koronastop.lt arba tel. 1808. Gyventojai, kurie savo gydymo įstaigos centralizuotoje sistemoje neras, galės kreiptis ir tiesiogiai į įstaigos registratūrą ir susitarti dėl patogaus skiepijimo laiko.

Jūrininkų sveikatos priežiūros centras savo pacientus skiepys Galinio Pylimo g. 3, Klaipėdos miesto poliklinika – budinčio gydytojo tarnyboje Taikos pr. 76, Klaipėdos senamiesčio pirminės sveikatos priežiūros centras – savo patalpose Herkaus Manto g. 49. Daugelis privačių įstaigų vakcinaciją organizuoja savo patalpose. Informacija apie vietą, kur atvykti skiepytis, bus matoma registruojantis centralizuotoje sistemoje arba nurodoma registruojantis telefonu. Dėl papildomos informacijos galima kreiptis į pirminės sveikatos priežiūros centrus nurodytais kontaktais: https://www.klaipeda.lt/lt/gyventojams/sveikata/sveikatos-prieziuros-istaigos/2171

Kur skiepytis Klaipėdoje nuo vasario 1 d.:

  • Pirminės sveikatos priežiūros centre, kuriame dirba jūsų gydytojas. Registracija internetu koronastop.lt, tel. 1808 arba kreipiantis į įstaigos, kurioje esate prisirašę, registratūrą
  • Nacionalinio kraujo centro padalinyje Naikupės g. 28. Be išankstinės registracijos, skiepijama „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcina. Vakcinacija vyksta antradieniais 10-16 val. ir trečiadieniais 14-20 val. Daugiau informacijos: tel. 8 46 36 60 55, mob. 8 640 42 926, nemokama linija 8 800 00003, https://kraujodonoryste.lt/vakcinacija/ 
  • Prekybos centre „Klaipėdos akropolis“ esančioje „Eurovaistinėje“ (Taikos pr. 61), skiepijama sekmadieniais. Registracija internetu koronastop.lt, tel. 1808.
Žymos
Back to top button
Close
Close