Sportas

Klaipėdiečių ir kauniečių akistatoje pastarųjų pergalė

Roko Kondratavičiaus auklėtiniai 79:75 (26:17, 21:21, 16:22, 16:15) palaužė Klaipėdos LCC tarptautinį universitetą (9/10).

Likus 1:15 minutės, po Nedo Raupelio dėjimo rezultatas tapo lygus (75:75).

Vėliau Nedas Raupelis atsakė dar vienu dvitaškiu ir išvedė šeimininkus į priekį. Klaipėdiečių gretose Mantas Litvinas nepataikė iš toli, o pergalę jauniesiems žalgiriečiams įtvirtino prancūzas Thomas Guillaume Bassongas pataikęs abu baudos metimus (79:75).

Kitoje aikštės pusėje Kornelijaus Ziko bandymai atakuoti krepšį buvo nesėkmingi ir rezultatas liko nepakitęs.

Nugalėtojus į pergalę vedė 13 taškų (11 atk. k.) pelnęs Nedas Raupelis, Majus Bulanovas surinko 12, Kajus Mikalauskas pridėjo 10 taškų.

LCC gretose spindėjo minėtasis Kornelijus Zikas pelnęs 27 taškus, 17 surinko Paulius Narvilas.

B divizionas

Triženklę taškų ribą peržengę uteniškiai pasiekė 15-ąją pergalę iš eilės

Įspūdingai rungtyniaujanti Utenos „Juventus-Užpalių“ (15/0) komanda toliau lieka vienintele Nostra.lt-RKL ekipa, kuri nepatyrė nei vieno pralaimėjimo šį sezoną.

Šį kartą uteniškiai savo žiūrovų akivaizdoje 101:73 (29:24, 22:16, 30:15, 20:18) sutriuškino VKM-NAPC (7/8) krepšininkus.

Dviženkliu skirtumu nuo varžovų uteniškiai atitolo antrajame kėlinyje (51:40), bet esminis pergalę lėmęs ketvirtis buvo trečiasis. Per jį šeimininkai pelnė 30 taškų (30:15) ir susikrovė užtikrintą 26 taškų pranašumą (81:55).

Ketvirtajame kėlinyje vyko lygi kova, o šeimininkų sirgalius nudžiugino Karolis Kvederavičius pelnęs 100-ąjį komandos tašką.

Nugalėtojams Gintautas Matulis pelnė 22 taškus, Ernestas Leipus surinko 20, Titas Didžgalvis pridėjo 17.

Vilniečiams Pijus Dobilas pelnė 16 taškų, Mantas Liutkevičius surinko 12, Rokas Baltrušaitis pridėjo 10 taškų.