Sportas

RKL vasarą uždarys su 3×3 krepšinio turnyru Kazlų Rūdoje – kviečiame dalyvauti

Rugpjūčio 26 dieną Kazlų Rūdoje laukiamas kiekvienas krepšinio mylėtojas. Nesvarbu, ar trokštate parodyti savo sugebėjimus ir pasivaržyti, ar norite pasigrožėti energingu bei įtemptu žaidimu – sportiškų linksmybių tikrai netrūks. Kviečiame vasarą palydėti RKL 3×3 krepšinio turnyre Kazlų Rūdos taurei laimėti!

Kazlų Rūdoje, Maironio g. 8 B esančioje krepšinio aikštelėje, vyksiantį konkursą organizuoja Regionų krepšinio lyga ir Kazlų Rūdos sporto centras, o generalinis renginio rėmėjas – Kazlų Rūdos savivaldybė.

Komandos skirstomos į keturias grupes: RKL OPEN, U17, U15 bei U13. Turnyre bus naudojamos keturios aikštelės. Prizininkų lauks taurės, medaliai ir rėmėjų įsteigti prizai, o svarbiausia – dalyvavimas nemokamas!

Registracija: https://play.fiba3x3.com/events/55414aba-3c50-4191-8222-9e1469e3346e

Registracija tęsis iki rugpjūčio 22 d. Vietų skaičius ribotas. Detalesnė informacija bus atsiųsta komandų vadovams el. paštu, o tikslus grafikas ir turnyro nuostatai bus atsiųsti iki rugpjūčio 24 d.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas.

Už sveikatos sutrikimus renginio metu asmeniškai atsako patys dalyviai ar juos lydintys asmenys. Organizatoriai atsakomybės už dalyvių sveikatos sutrikimus neprisiima.

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close