MadeinKlaipeda.lt
Home » Parodoje „Adventur 2019“ bus galima virtualiai pasivaikščioti po Neringą
Neringa

Parodoje „Adventur 2019“ bus galima virtualiai pasivaikščioti po Neringą

autorius Rytis Šeškaitis

Neringos stendo parodoje „Adventur 2019“ lankytojai, žengę vos vieną žingsnį, galės iškart atsidurti Kuršių nerijoje – tai bus galima padaryti papildytos realybės pagalba. Neringa sausio 25–27 dienomis dalyvaus tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2019“. Šių metų parodos tema – potyrių turizmas, todėl neringiškiai kviečia lankytojus išbandyti išskirtinę pramogą – persikėlimą į Neringą – ir taip parodyti, kad jų mieste dera natūrali gamta ir šiuolaikinės technologijos.

Neringa šiais metais savo krašto išskirtinumą pristatys pasitelkdama papildytos realybės sprendimą. Stendo lankytojai bus kviečiami atverti duris ir persikelti į Kuršių neriją: pasivaikščioti po Naglių gamtos rezervato pilkąsias kopas, patirti laisvės bei erdvės pojūtį Baltijos jūros paplūdimiuose ir pasigrožėti nuo Parnidžio kopos atsiveriančiais peizažais bei panoramomis. Negana to, šiemet Neringa primins apie Kuršių nerijos balto smėlio paplūdimius, stendo lankytojai pamatys tikro smėlio fragmentą, turės galimybę prisėdę ant šezlongo nusifotografuoti.

Pasak Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ direktorės Editos Lubickaitės, šiuolaikinėje Neringoje dera autentika ir naujausios technologijos. „Neringa „Adventur“ parodoje dalyvauja jau septintą kartą ir šįkart norime parodyti, kad esame modernus miestas natūralios gamtos apsuptyje.“ – sako E. Lubickaitė.

Neringos stendas įsikurs parodos ekspozicijos 3 salėje „Pažink Lietuvą“, kuri orientuota į miestų turizmą. Stendo numeris – 3.02. Parodos svečiai Neringos stende turės galimybę susipažinti su poilsio ir laisvalaikio galimybėmis, turistinėmis artėjančio sezono naujienomis, pasitikrinti savo žinias apie Neringą dalyvaudami viktorinoje bei laimėti firminius Neringos prizus.

Parengta pagal pranešimą spaudai

Panašūs pranešimai

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika