Neringa

Atnaujinamas sveikatingumo takas Juodkrantėje

Juodkrantė netrukus turės pirmąjį apšviestą taką, vedantį prie jūros. Apšvietimas bus įrengtas Juodkrantės sveikatingumo take, atliekant jo kapitalinį remontą.

Imtis kapitalinio remonto darbų Neringos savivaldybę paskatino tako būklė. Pėstiesiems ir dviratininkams skirto tako danga buvo susidėvėjusi ir nereprezentatyvi, iškilnota šalia augančių medžių šaknų.

Rangos darbų metu bus įrengta nauja 1.3 km ilgio tako konstrukcija bei asfalto danga. Taip pat bus įrengtos pėstiesiems ir dviratininkams skirtos poilsio zonos su suolais, šiukšliadėžėmis bei dviračių stovais.

Atsižvelgiant į tai, kad takas eina per mišką ir tai yra vienintelė patekimo į juos priemonė, numatyta įrengti nuovažas miško kvartalų susijungimo vietose. Taip nebūtų gadinama tako danga sunkiasvoriui transportui nusukant nuo tako. Numatytas ir inžinerinių tinklų, skirtų apšvietimui įrengti, tiesimas.

Rangos darbus siekiama organizuoti taip, kad kuo daugiau jų būtų įgyvendinta kol vyrauja šiltesni rudeniški orai, dėl to bus sutelktos maksimalios rangovų pajėgos. Siekiant sklandžiai ir operatyviai organizuoti kapitalinio remonto darbus, rangovo transporto priemonės naudosis pėsčiųjų taku, jungiančiu centrinę Juodkrantės dalį su pajūriu.

Rangos darbų sutartį Neringos savivaldybės administracija sudarė su UAB „VVARFF“. Sutarties vertė – 730259, 39 Eur.

Neringos savivaldybė atsiprašo Juodkrantės gyventojų ir svečių dėl laikinų nepatogumų bei prašo supratingumo ir tolerancijos.

Šaltinis: Neringos savivaldybė

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close