Sportas

Rezultatyvumu pasižymėjusi akistata Biržuose, favoritų pergalės

Po truputį įsibėgėjančiame Nostra.lt-RKL čempionate buvo sužaistos dar devynerios rungtynės. Spalio 14-ąją pergalingai debiutavo dvi pernykštės finalo ketverto dalyvės, Vilniaus „Rytas-MRU“ įsirašė dar vieną pergalę.

Dramatiška bei rezultatyvi kova Biržuose.

BC „Biržai“ ekipa Nostra.lt-RKL A diviziono batalijas pradėjo dramatiška pergale. Biržiečiai namuose 100:96 nugalėjo Šiaulių raj. Kuršėnų SM-„Grafų baldai“.

Pirmąja sezono pergale džiaugėsi BC „Biržai“ komandos vyriausiasis treneris Žydrūnas Kačinskas.

„Žaidimas pirmosiose sezono rungtynėse manęs netenkino, tačiau šioje sezono stadijoje svarbiausia yra rezultatas, o jis mane tikrai džiugina. Smagu pergalingai pradėti čempionatą“, – mintimis apie rungtynes pasidalino biržiečių strategas Ž. Kačinskas.

Į sunkią pergalę namuose, biržiečius atvedė Vytautas Saulis, kurio sąskaitoje – 23 taškai, 8 atkovoti kamuoliai ir 29 naudingumo balai.

Pirmosios „Omega-Tauras“ bei  „Ataka” – Kauno Kolegija pergalės

Pirmąsias savo sezono rungtynes sužaidė pernai Nostra.lt–RKL A diviziono finalo ketverte dalyvavusios komandos – Kauno r. „Omega-Tauras“ bei Kazlų Rudos „Ataka“ – Kauno kolegija.

Kauno rajono atstovai svečiuose 86:81 nugalėjo Vytauto Didžiojo universiteto krepšininkus.

Po trečiojo kėlinio „Omega-Tauras“ buvo įgijęs 13 taškų persvarą. Tiesa, iki galo besikovę VDU krepšininkai sugebėjo grąžinti intrigą, bet pergalę savo rankose išsaugojo šių rungtynių svečiai.

Rezultatyviausiai „Omega-Tauras“ gretose rungtyniavo komandos naujokas Šarūnas Vasiliauskas. Gynėjas pelnė 16 taškų ir surinko 19 naudingumo balų.

Tuo tarpu Akmenės rajone savo pirmąją pergalė iškovojo „Ataka“ – Kauno kolegija ekipa.

Kazlų Rudos miesto atstovai 85:75 nugalėjo aikštės šeimininkus – „Akmenės krašto“ klubą.

„Ataka“ – Kauno kolegija pranašumas išryškėjo ketvirtajame kėlinyje, kurį svečiai laimėjo rezultatu 22:31. Toks rezultatyvus lemiamas ketvirtis leido svečiams pasiekti pirmąją sezono pergalę.

Įspūdingą pasirodymą surengė „Ataka“ – Kauno kolegija krepšininkas Ignas Dirda. 23-ejų krepšininkas pelnė 35 taškus, atkovojo 8 kamuolius bei užfiksavo 41 naudingumo balo statistiką.

Pergalingą savaitgalį užfiksavę „Rytas-MRU“ krepšininkai

Antrąją pergalę iš eilės iškovojo Vilniaus „Rytas-MRU“ krepšininkai. Po dramatiško triumfo namuose prieš „Tauragės“ ekipą (82:81), vilniečiai vyko į Klaipėdą, kur susikovė su LCC tarptautinio universiteto krepšininkais.

Rungtynes 93:71 laimėjo Vilniaus komanda. Esminį pranašumą jaunieji „Ryto-MRU“ krepšininkai susikrovė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo rezultatu 25:11. Antroje rungtynių pusėje vilniečiai išlaikė ir net šiek tiek padidino turėtą persvarą bei įsirašė antrąją šio sezono pergalę.

Tuo tarpu, LCC tarptautinio universiteto krepšininkai patyrė antrąją nesėkmę bei pergalių dar nėra iškovojęs.