KoncertaiNeringa

Neringoje koncertuos Donatas Montvydas

Šį šeštadienį į Kuršių neriją visus gamtos ir muzikos mylėtojus kviečia atvykti tradiciniu tapęs festivalis „Sveika, Neringa!”.

Vakare po atviru dangumi Juodkrantės scenoje koncertuosiantis Donatas Montvydas žada gerbėjams jaukų susitikimą.

„Saugau gražiausius prisiminimus, kai vaikystėje su tėvais vykdavome į Kuršių neriją. Tai buvo reti, bet ypatingi kartai.

Šį unikalų gamtos kampelį gaubia magiška aura, džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie kilnių tikslų įgyvendinimo.

Su malonumu dovanosiu Neringą supantį kraštovaizdį puoselėjantiems festivalio savanoriams bei poilsiautojams lietuviškos muzikos šventę“.

D.Montvydo teigimu, festivalio „Sveika, Neringa!” tvari idėja, skatinanti saugoti gamtą, jam artima:

„Tėvai įskiepijo pagarbą viskam, kas supa – esu už tai dėkingas. Negaliu pakęsti šiukšlių, todėl ar būdamas gamtoje, ar mieste nepraeinu pro šalį nepakėlęs.

Auklėju ir savo vaikus taip pat: gamtoje yra balansas, viskas, ką turi padaryti bet kuris žmogus – jo negriauti.“

Rugsėjo 16-ąją, 19 val. prie marių Juodkrantėje įrengtoje lauko scenoje nemokamą padėkos koncertą rengiantis atlikėjas įsitikinęs, kad kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie ekologijos puoselėjimo ir aplinkos tvarkymo:

„Žmogus, mąstantis apie jį supančio pasaulio grožį, supranta, kad jūra, miškas, marios, gėlės, paukščiai – tai saugotinas įkvėpimo šaltinis, skatinantis kurti.

Kaip muzikantas džiaugiuosi, kad mūsų šalyje yra tokių išskirtinių vietų kaip Kuršių nerija. Šiam gamtos kampeliui mūsų dėmesio, rūpesčio ir atsakingumo reikia nepamatuojamai daugiau.“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close