Neringa

Asfaltuojama Purvynės gatvė Neringoje

Baigiamieji Purvynės gatvės rekonstrukcijos etapai jau prasidėjo – šią, kaip ir praėjusią savaitę, vyks asfalto dangos tiesimo darbai. Tam, kad šie darbai būtų sėkmingai įgyvendinti, Purvynės gatvėje planuojami eismo ribojimai.

Purvynės gatvės rekonstrukcijos darbų metu buvo įrengta lietaus nuotekų sistema. Atnaujintas apšvietimas. Įrengtos pėsčiųjų ir dviračių takų jungtys, papildomos vietos automobilių statymui. Per visą Kuršių neriją einantį dviračių taką pratęs atskira dviračiams skirta juosta. Ši juosta įsilies į Europos dviračių takų tinklą.

Siekiant sklandaus darbų įgyvendinimo šią ir kitą savaitę Purvynės gatvėje bus ribojamas mechaninių transporto priemonių eismas. Kelio kokybei ypač svarbūs darbai vyks artėjančią savaitę.

Gyventojai ir kurorto svečiai kviečiami laikytis numatomų ribojimų, geranoriškai vertinti rangos darbus atliekančios įmonės atstovų pastangas tinkamai reguliuoti transporto eismą, o esant galimybei į šią Nidos gyvenvietės dalį automobiliais nevykti. Asfalto įrengimo darbai turi būti baigti iki rugpjūčio 2-osios.

Darbo projekto parengimo ir Purvynės gatvės rekonstrukcijos darbų viešojo pirkimo sutarties kaina – 1274 188, 89 eurai su PVM. Rangos darbus atlieka – „Kauno keliai“.

Įgyvendinus rekonstrukcijos darbus, judėjimas gatve bus ne tik patogesnis, bet ir saugesnis. Neabejotinai gatvės rekonstrukcija prisidės prie buvusios komunalinės ūkinės teritorijos virsmo į rekreacinę. Tai numato patvirtintas detalusis planas, kuriame suplanuotas pėsčiųjų takų tinklo plėtojimas, rekreacinių miškų ir atskirųjų želdynų formavimas likusioje Šiaurinės Purvynės gatvės teritorijoje. Čia taip pat numatoma Neringos sezoniškumo problemoms spręsti būtinų dengtų teniso kortų statybos galimybė.

Parengta pagal Neringos miesto savivaldybės informaciją

Žymos

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close