Neringa

Neringa kviečia keliauti ir vandens keliais

Neringos kurortas kviečia atrasti vandens kelius, vis labiau raizgančius Kuršių marias. Reguliaraus susisiekimo maršrutais į Neringą ar iš jos laivai plukdo net penkiomis kryptimis.

Kelionė laivu – romantiškas, ekonomiškas ir patogus keliavimo būdas, nes automobilį palikus kitame krante, nereiks sukti galvos, kur jį statyti ribotu stovėjimo vietų skaičiumi pasižyminčioje Neringoje.

Jau ketvirtą sezoną reguliarūs reisai vykdomi tarp Drevernos ir Juodkrantės. Kelionė šiuo maršrutu trunka vos dvidešimt minučių. Šią vasarą reguliarius reisus į Juodkrantę iš Klaipėdos pradėjo vykdyti istorinis laivas „Forelle“.

Nidą pasiekti galima iš Šilutės mažųjų laivų uosto – reguliariais reisais plaukia „Kuršių deltos ekspresas“. Pasirinkusių šį maršrutą lauks 30 km kelionė vandens keliu, kurios metu galėsite grožėtis unikalia Pamario gamta, o Nidą pasieksite per 2 valandas. Reguliarus vandens maršrutas Nidą jungia ir su Ventės rago pusiasaliu.

Nuo Joninių kiekvieną dieną maršrutu Minija-Uostadvaris-Nida ir atgal pradeda plukdyti laivas „Forelle-Flicka“.

Rinkdamiesi kelionę laivu prisiliesite ir prie pamario krašto praeities, kuomet vandens keliai nuoseklius ryšius padėjo palaikyti Kuršių nerijoje gyvenusiems kopininkams ir žemyne – žemininkams, o 19 amžiuje išpopuliarėjo ir tarp vasarotojų, keliaujančių į pusiasalio kurortus.

Daugiau informacijos apie maršrutus:

  • Dreverna-Juodkrantė ir atgal: http://www.dreverna.lt/lt/keltas-dreverna-juodkrante
  • Klaipėda-Juodkrantė ir atgal: https://www.forelle.lt/
  • Šilutė-Nida ir atgal: http://kintai.lt/ekosodas/keltas-silute-nida/
  • Ventės rago pusiasalis-Nida ir atgal: http://www.ventaine.lt/keltasinida/
  • Minija-Uostadvaris-Nida ir atgal: http://www.mingeskaimas.lt/ arba https://www.facebook.com/mingeskaimas.lt/

Parengta pagal Neringos miesto savivaldybės informaciją

Žymos

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close