MadeinKlaipeda.lt
Home » Neringoje bus galima naudotis virtualiais gidais
Neringa

Neringoje bus galima naudotis virtualiais gidais

Šiais metais Neringoje, prie įvairių lankytinų objektų esančiuose informaciniuose stenduose, galite išvysti pritvirtintas lenteles su QR kodais.

Nuskanavę šiuos kodus savo išmaniuoju telefonu turėsite galimybę parsisiųsti virtualaus gido mobiliąją programėlę, kurioje rasite tris skirtingus pažintinio turizmo maršrutus – pėsčiomis, dviračiu ir laivu, apimančius Neringos ir Šilutės rajono teritorijose esančius gamtos ir kultūros paveldo objektus, kurių svarbiausias akcentas – penki švyturiai, vienijantys bendrus pamario maršrutus. Mobilioje programėlėje pateiktos objektų nuotraukos su trumpais aprašymais bei audio gidas – puikus pagalbininkas keliaujantiems šiais maršrutais ar pasirinkusiems savo –  individualų maršrutą.

Baltijos pajūryje ir Kuršių mariose iki šių dienų išlikę šimtmečius menančių ir jau naujaisiais amžiais iškilusių švyturių. Lietuvoje yra 7 jūriniai ir pamario švyturiai – restauruoti ir autentiški, atstatyti ir vis dar į krantą kviečiantys navigaciniai ženklai.

Parengta pagal Neringos miesto savivaldybės informaciją

Panašūs pranešimai

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika