Neringa

Neringos savivaldybė kviečia nominuoti svetingiausią turizmo verslą

Pakylėto poilsio gurmanų pamėgta Neringa rugsėjį renka svetingiausią turizmo verslą. Jei artėjant Pasaulinei turizmo dienai (rugsėjo 27 d.) norisi padėkoti su meile dirbantiems ir nuoširdžiai lankytojus mylintiems Neringos turizmo verslams, kviečiame iki rugsėjo 25 d. teikti nominacijas. Tai galima padaryti paspaudus šią nuorodą​.

Svetingiausias 2023-ųjų Neringos turizmo verslas bus paskelbtas rugsėjo 27 d., švenčiant Pasaulinę turizmo dieną, tradicinių Neringos mero verslo pusryčių metu.

Apdovanojimui galima nominuoti bet kurį Neringos savivaldybėje veikiantį turizmo verslą, teikiantį apgyvendinimo, maitinimo, transporto ar kitas turizmo paslaugas. Svetingiausią Neringos turizmo verslą gali nominuoti visi Neringos gyventojai ir miesto svečiai.

„Kurortinės tradicijos – neatsiejama kultūrinio Kuršių nerijos kraštovaizdžio dalis. Neringa yra išskirtinė nedideliais, bet lankytojų atviromis širdimis laukiančiais šeimos verslais. Turiu pastebėti, kad naujovių pastaraisiais metais netrūksta gastronomijos srityje – kai kurias virtuves puikiai įvertino ir ekspertai. Jau antrąjį kartą kviečiame mintimis perbėgti įsimintiniausias akimirkas Neringoje ir nominuoti savo mylimiausią Neringos kurortinio verslo atstovą. Tegul tai būna padėka už šiltą sutikimą, skanų maistą, tobulai paklotą lovą ar kitą jums suteiktą paslaugą“, – rinkti svetingiausią 2023-ųjų Neringos verslo atstovą ragina kurorto meras Darius Jasaitis.

Svetingiausio Neringos turizmo verslo rinkimai organizuojami antrąkart. 2022 m. šį apdovanojimą pelnė Nidoje įsikūrusi picerija „Malkinė“. 

Apdovanojimų organizatoriai: Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“ ir Neringos savivaldybė. 

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close