Neringa

Pavasaris – švarinimosi metas: ką būtina žinoti

Pavasariui gerokai persiritus į antrą pusę, Neringoje įsibėgėja aplinkos tvarkymo iniciatyvos. Kaip ir kasmet, prie Kuršių nerijos tvarkymo šiais metais prisidėjo Neringoje veikiančios įstaigos ir organizacijos. Aplinką tvarkė ir Neringos savivaldybės administracija.

Neringos savivaldybė primena, kad tvarkant aplinką, būtina atkreipti dėmesį į tai, kad atliekos turi būti surūšiuotos (plastikas, stiklas, popierius, mišrios ar žaliosios). Gamtinės teritorijos turi būti sutvarkomos kuo anksčiau (dėl artėjančio paukščių perėjimo meto). Žaliosios atliekos turi būti dedamos šalia mišrių komunalinių atliekų konteinerių – jas mesti į šiuos konteinerius – draudžiama.

Visos kitos atliekos pagal galimybę privalo būti dedamos į joms skirtus konteinerius, o jeigu jų kiekis labai didelis (į konteinerius netelpantis), jos sukrautos netradicinėse vietose, apie tai būtina informuoti Neringos savivaldybės administraciją.

Didelių gabaritų atliekos (pvz.: buitinė technika, baldai, padangos, seni čiužiniai ir kt.) negali būti paliekamos šalia konteinerių – jas galite pristatyti į Neringos miesto didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę (Nidos-Smiltynės pl. 12).

Jei norite prisidėti prie aplinkos tvarkymo organizuojant talką, informuoti apie netradicinėse vietose paliktas surinktas atliekas (didesnius kiekius) – kreipkitės į Miesto tvarkymo ir statybos skyriaus vyriausiąją specialistę Renatą Jakienę tel. (8~469) 52344, el. p. renata.jakiene@neringa.lt.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close