Neringa

Prasidėjo maudymosi sezonas – jau dirba gelbėtojų komanda

Nuo birželio 1-osios Neringos paplūdimuose prasidėjo maudymosi sezonas ir darbą pradėjo gelbėtojai.

Kaip ir kasmet įteisinti keturi Baltijos jūros pakrantės paplūdimiai – Nidos, Preilos, Pervalkos ir Juodkrantės. Tarptautinis paplūdimio kokybės ženklas – Mėlynoji vėliava ir vėl plevėsuos ties Nidos ir Juodkrantės paplūdimių centrinėmis gelbėjimo stotimis. Lietuvos žaliųjų judėjimo atstovai Neringos paplūdimiams skirtas vėliavas iškilmingai įteiks pirmąją festivalio „Sveika, Neringa!” dieną, birželio 7-ąją.

Gegužės mėnesį startavusi Neringos savivaldybės maudyklių vandens kokybės stebėsena bus vykdoma visą vasarą – mėginiai bus imami birželio 11 ir 25, liepos 9 ir 23, rugpjūčio 6 ir 20 bei rugsėjo 3 dienomis.

Kaip ir praėjusią vasarą, zonos, skirtos lankytis su gyvūnais yra išskirtos visų gyvenviečių paplūdimuose. Jas žymi atitinkamai ženklai, o šiuose paplūdimiuose galima rasti specialias šiukšliadėžes su ekskrementams skirtais maišeliais.

Paplūdimių lankytojų saugumu rūpinsis BĮ „Paslaugos Neringai“ vandens gelbėtojų komanda, prie kurios šiais metais prisijungė net 10 merginų.

Preiloje, Pervalkoje bei ties mažosiomis gelbėjimo stotimis maudymosi sezonas truks iki rugpjūčio 31-osios, ties Nidos centrine gelbėjimo stotimi iki rugsėjo 15-osios , ties Juodkrantės centrine gelbėjimo stotimi iki rugsėjo 8-osios.

Parengta pagal Neringos miesto savivaldybės informaciją

Žymos

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close