Neringa

Skelbiama atranka į Neringos savivaldybės Kultūros ir meno tarybą

Neringos savivaldybė skelbia paiešką kultūros srities profesionalų, norinčių prisidėti sprendžiant strateginius Neringos kultūros politikos formavimo ir įgyvendinimo klausimus – ieškoma kandidatų į Kultūros ir meno tarybą.

Iki 2030 metų išskirtos keturios Neringos kultūros politikos kaitos kryptys: bendruomenės kūrybiškumo skatinimas ir tarpsektorinės sąveikos didinimas; vietos identiteto stiprinimas ir kultūros paveldo aktualizavimas; kultūros prieinamumo didinimas ir komunikacija; biudžetinio sektoriaus paslaugų kokybės gerinimas bei kultūros lauko stebėsena.

Nuoseklų Neringos savivaldybės kultūros politikos kaitos gairių įgyvendinimą atspindi pirmasis Savivaldybės kultūros indeksas, kurio lyderė yra Neringa – kurorto savivaldybė skiria didžiausią finansavimą kultūrai, čia daugiausia kultūros organizacijų, tekančių 1 tūkst. gyventojų. Neringa išsiskiria ir meno kūrėjų gausa (indekse Neringa užima trečiąją vietą).

Kultūros ir meno tarybos tikslas – bendradarbiaujant su Savivaldybės taryba ir Neringos savivaldybės administracija prisidėti sprendžiant strateginius miesto kultūros politikos formavimo bei įgyvendinimo klausimus.

Į Kultūros ir meno tarybą gali būti siūlomi asmenys, žinomi dėl savo pasiekimų kultūros ir (ar) meno srityse Neringoje bei turintys ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį kultūros ir meno srityje ir žinių bei gebėjimų (kompetencijos), padedančių siekti Kultūros ir meno tarybai keliamų tikslų ir įgyvendinti jos funkcijas. Į Kultūros ir meno tarybos narius siūlomi asmenys privalo būti nepriekaištingos reputacijos, kaip ji apibrėžta Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatyme.

Atstovų delegavimo tvarka numatyta Kultūros ir meno tarybos nuostatuose, kuriuos galima rasti Neringos savivaldybės interneto svetainėje, adresu neringa.lt.

Dėl išsamesnės informacijos galima kreiptis į Neringos savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyriausiąją specialistę Dianą Liutkutę (8 469) 52622 arba el. paštu [email protected]

Siūlymų dėl pretendentų į Neringos savivaldybės Kultūros ir meno tarybą laukiama iki 2023 m. rugsėjo 15 d.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close