Neringa

Tarptautinis dėmesys – Nidos nudistų paplūdimiui

Žiniasklaidos milžinė CNN pažymi – kad praėję metai buvo išskirtiniai nuogumui.  Berlynas neseniai paskelbė, kad Vokietijos sostinės viešuosiuose baseinuose moterys gali plaukioti be viršutinės bikinio dalies, o Nantucket sala (JAV) viršutinės aprangos dalies paplūdimiuose atsisakė, kuomet vietiniai nubalsavo „už lyčių lygybę paplūdimiuose“.

Po kelerius metus trukusios pertraukos dėl Covid-19, sugrįžo kampanijos „Free The Nipple“ („Išlaisvink spenelį“) eisenos į Niujorko, Vankuverio, Paryžiaus gatves ir kitas vietas. Tokios pat nuotaikos sklandė ir įvairiuose mados renginiuose, BRIT apdovanojimuose Londone.

CNN portalo žurnalistas publikacijoje apie 20 geriausių pasaulio paplūdimių nudistams pastebi, kad pasaulyje yra kaip niekad daug vietų degintis, maudytis ir statyti smėlio pilis nusimetus drabužius.  Tokių vietų rasite bet kuriame žemyne – o kaip vienas įspūdingiausių paplūdimių yra išskiriamas – Nidos nudistų paplūdimys.

Žiniasklaidos milžinė skelbia, kad vėsi Baltijos jūra gal gali ir neatrodyti kaip pati akivaizdžiausia vieta maudynėms, bet nuostabus ir smėlėtas Kuršių nerijos pusiasalis yra viena vaizdingiausių Europos vietų, kurioje galite nusirengti nuogai.

„Paplūdimys su laukiniais augalais apaugusiomis kopomis (vienomis aukščiausių Europoje) bei palei pakrantę besidriekiančiu mišku, 19 amžiuje buvo dėmesio centre tarp menininkų kolonijos, traukusios čia garsius to laikmečio tapytojus, poetus rašytojus, atstovų“, –  rašoma CNN portalo publikacijoje, paskelbtoje gegužės 29 d.

Neringos savivaldybė visiškai sutinka su CNN apžvalgininkais bei primena, kad nemažiau vaizdingi nudistų paplūdimiai yra ties visomis Neringos gyvenvietėmis – Juodkrante, Pervalka, Preila ir Nida. Be to, Nidos ir Juodkrantės centriniai bei  Preilos paplūdimiai ir vėl apdovanoti Mėlynosiomis vėliavomis!

Su CNN publikacija galite susipažinti čia>>>

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close